Griūtis Miunchene: tragiškai puolęs „Žalgiris“ krito trečią kartą iš eilės

Rolandas Šmitas (Scanpix nuotr.)

Tragiškai puolime atrodęs ir Rolandą Šmitą praradęs Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

Penktadienį 29-ajame Eurolygos ture Andrea Trinchieri auklėtiniai 58:64 nusileido Miuncheno „Bayern“ krepšininkams.

Prieš tai kauniečiai Eurolygoje vidutiniškai rinko po 80 taškų, tad šiandien jų pelnė 22 mažiau.

Iš viso „Žalgirio“ komandoje penktadienį taškus pelnė vos 6 žaidėjai. Be jų liko Arnas Butkevičius, Edmondas Sumneris, Dovydas Giedraitis, susitraumavęs Rolandas Šmitas ir Tomas Dimša.

Palankiai susiklosčius kitiems rezultatams, „Žalgiris“ iki įkrintamųjų zonos galėjo priartėti per vieną pergalę, visgi to padaryti nepavyko.

Trečią pralaimėjimą paeiliui Eurolygoje patyrę kauniečiai antrajame kėlinyje dar ir prarado Rolandą Šmitą, kuris po nesėkmingo nusileidimo ant žemės griebėsi už čiurnos ir aikštę paliko tik su medicininio personalo pagalba.

„Bayern“ strategui Pablo Laso tai buvo 250-oji pergalė Eurolygoje.

„Žalgiris“ pirmavo tik pačioje mačo pradžioje, kuomet pelnė pirmus 6 dvikovos taškus. Visgi tuomet per 14 minučių žalgiriečiai sugebėjo surinkti tik 10 taškų, patys praleido 27 ir „Bayern“ persvaros mažo rezultatyvumo mače nepaleido.

„Žalgiris“ iš toli penktadienį pataikė 9 iš 29 metimų, 3 iš jų – per paskutinę minutę. Visus juos suvertė ir likus keliolikai sekundžių nedidelę intrigą (56:60) grąžino Keenanas Evansas.

Rezultatyviausiai mače žaidęs „Žalgirio“ lyderis finišavo su 21 tašku, 3 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais ir 11 naudingumo balų. Juos mažino dažnos klaidos, kurių amerikietis padarė 5.

11 taškų pridėjo Brady Manekas, 9 – Lukas Lekavičius.

„Bayern“ į pergalę su 20 taškų vedė Devinas Bookeris, taip pat atkovojęs 6 kamuolius. Po 10 taškų pridėjo Carsenas Edwardsas ir Nickas Weileris-Babbas.