Grimau – apie savo ateitį: „Aš nesu kvailas, sezonas buvo blogas“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

„Barcelona“ po praėjusio sezono netikėtai išsiskyrė su Šarūnu Jasikevičiumi ir komandos vairą patikėjo iki tol su komandos jaunimu dirbusiam Rogeriui Grimau.

Katalonų klubas pasirodymą Eurolygoje baigė ketvirtfinalyje, Ispanijos pirmenybėse – pusfinalyje, taurėje – pralaimėta finale.

Jasikevičius Barselonos komandą treniravo 3 sezonus ir visus juos komanda Eurolygoje keliavo iki finalo ketverto. Ispanijos pirmenybės ir taurė laimėtos po 2 kartus.

„Barca“ reguliariajame sezone liko trečioje vietoje ir jau pusfinalyje teko stori į kovą su Madrido „Real“ krepšininkais. Nors dvi paskutinės serijos rungtynės vyko labai atkakliai, katalonai pergalių nepasiekė ir sezoną baigė trimis pralaimėjimais paeiliui.

Tai tik trečias kartas per paskutinius 18 metų, kai „Barcelona“ nepateko į pirmenybių finalą.

Savo vaidmenį komandoje sezono pabaigoje visai prarado Rokas Jokubaitis. Jis ant parketo žengė vienintelėse pusfinalio rungtynėse ir viso aikštelėje praleido vos 4 minutes.

Po paskutinių rungtynių Grimau pripažino, kad sezonas buvo nevykęs, o jis pats nėra tikras dėl savo ateities klube.

„Balansas yra neigiamas, nes mes nieko nelaimėjome. Mes turime laimėti, nes esame „Barcelona“. Turėjome atkarpų sezone, kai demonstravome tikrai gerą krepšinį, bet tai nesiskaito. Turi tai daryti viso sezono metu.

Aš jaučiu klubo palaikymą, visada jį turėjau ir jaučiau. Bet aš nesu kvailas, sezonas buvo blogas, tad pamatysime..“

Būtų staigmena, jei Grimau liktų prie komandos vairo ir kitame sezone. Užsienio žiniasklaidoje realiausiu pretendentu jį pakeisti yra laikomas Dimitris Itoudis.

Pasidalinti