Grigonis sužaidė vienas rezultatyviausių rungtynių, o PAO pavijo „Žalgirį“

Marius Grigonis (Scanpix nuotr.)

Marius Grigonis sužaidė vienas rezultatyviausių sezono rungtynių, o Atėnų „Panathinaikos“ grįžo į pergalių kelią Eurolygoje.

Penktadienį Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 99:85 patiesė Berlyno Albos krepšininkus, kurie toliau žygiuoja tik su viena pergale.

Rezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse ALBA antrojo kėlinio pradžioje dar pirmavo 33:31, tačiau per likusias 7 antrojo kėlinio minutes PAO suvertė dar 29 taškus ir ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudama 60:47.

Trečio kėlinio viduryje graikų persvara pasiekė rekordinius 17 taškų (72:55) ir neleidusi ALBA ekipai rimčiau priartėti „Panathinaikos“ iškovojo užtikrintą pergalę.

Grigonis aikštėje praleido 32 minutes ir sužaidė vienas rezultatyviausių sezono rungtynių Eurolygoje. Iš viso lietuvis surinko 16 taškų, 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 19 naudingumo balų.

Daugiau taškų gynėjas surinko tik Eurolygos sezono starte prieš „Olympiacos“, kuriai sumetė 17 taškų.

Rezultatyviau už jį penktadienį komandoje žaidė tik Konstantinosas Mitoglou, pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius.

Mače Vokietijoje PAO gretose debiutavo ir pernai Los Andželo „Lakers“ ir Vašingtono „Wizards“ atstovavęs Kendrickas Nunnas, pelnęs 6 taškus.

Vokietijos komandoje 17 taškų surinko Sterlingas Brownas, Johnas Thiemannas pridėjo 16.

„Panathinaikos“ tai buvo 3 pergalė šį sezoną, po kurios Atamano auklėtiniai turnyrinėje lentelėje pavijo Kauno „Žalgirį“. ALBA yra viena iš 2 komandų, žygiuojančių tik su 1 pergale.