Grigonis pranoko tautietį, bet Graikijos taurę laimėjo Brazdeikis

olympiacosbc.gr nuotr

Pirėjo „Olympiakos“ penktą kartą iš eilės triumfavo Graikijos taurės varžybose – 69:58 įveikta amžina priešininkė „Panathinaikos“.

Trečius metus iš eilės lemiamos taurės varžybos buvo surengtos Heraklione, Kretos saloje. Pirėjo komanda šiemet Ergino Atamano auklėtiniams abu kartus pralaimėjo vietiniame čempionate, bet triumfavo abiejuose mačuose dėl titulo. Sezono pradžioje jie laimėjo Graikijos supertaurę.

Nieko ypatingo nenuveikė abu priešingose barikadų pusėse atsidūrę lietuviai. Marius Grigonis rungtyniavo sėkmingiau už tautietį ir per 21 minutę įmetė 4 taškus ir atkovojo 5 kamuolius. Tuo tarpu, Ignas Brazdeikis ant parketo praleido 13 minučių ir prametė visus 3 dvitaškius bei taškų nepelnė.

Lemiamą pranašumą Pirėjo komanda suskūrė trečio kėlinuko pabaigoje spurtavę 8:0. Net 17 kamuolių rungtynėse praradę PAO krepšininkai priartėti nebesugebėjo.

MVP titulą užsidirbęs Moustapha Fallas rungtynėse įmetė 13 taškų ir sugriebė 7 kamuolius. Moses Wrightas taip pat pridėjo 13 taškų. Filipas Pertuševas – 10, o Kostas Papanikolaou – 9.

„Panathinaikos“ komandai Dinos Mitoglou surinko 16, Matthias Lessortas – 12, Jerianas Grantas – 11 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), o visus 5 tritaškius prametęs Kendrickas Nunnas – 10 taškų.