Grigonis liko šešėlyje, bet Lessorto netekusi „Panathinaikos“ pratęsė pergalių seriją Eurolygoje

Mathias Lessortas (Scanpix nuotr.)

Atėnų „Panathinaikos“ pratęsė pergalių seriją Eurolygoje iki trijų. Jie svečiuose 76:68 palaužė Milano „Emporio Armani“ ekipą.

Po krepšiais dominavęs Mathias Lessortas surinko 16 taškų (7/11 dvit.) ir atkovojo 6 kamuolius. Tačiau rungtynių pabaigoje aukštaūgis nesėkmingai krito ant parketo ir aikštelę paliko tik su komandos draugų pagalba.

Shavonas Shieldsas smeigė tritaškį likus žaisti 2 minutes ir priartino Milano komandą iki 3 taškų. Tačiau tuo pačiu atsakė Kendrickas Nunnas, o rungtynių šeimininkai taškų mače nebepelnė.

Pirmų „Panathinaikos“ savaitės rungtynių herojus Marius Grigonis žaidė kiek daugiau nei 22 minutes ir pasižymėjo 3 taškais (0/2 dvit., 1/1 trit.) bei 3 atkovotais kamuoliais.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Nunnas – 17 taškų (4/9 dvit., 2/3 trit.). Amerikietis dar išdalino 5 perdavimus, tačiau suklydo 6 kartus. Dviženklį taškų skaičių surinko ir Jerianas Grantas – 10.

Naudingiausiai rungtyniavo Kostas Sloukas. Graiko sąskaitoje – 9 taškai, 5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 19 naudingumo balų.

Milano komandoje Shieldsas pelnė 13 taškų (3/7 trit.) ir sugriebė 7 kamuolius, Johannesas Voihtmanas pridėjo 12 taškų ir 6 atkovotus kamuolius, Diego Flaccadori įmetė 10 taškų.

Graikijos komandai tai buvo jau 9 pergalė, o madų sostinės komandai – 10 pralaimėjimas per 16 rungtynių.

„Pao“ pergalių seriją iki 4 mėgins pratęsti namuose. Gruodžio 28 d. Atėnuose svečiuosis Rokas Giedraitis ir Belgrado „Crvena Zvezda“. „Emporio Armani“ namuose priims Tadą Sedekerskį ir Baskonijos ekipą.