Grigonis buvo rezultatyviausias užtikrintai laimėtose atkrintamųjų rungtynėse

Marius Grigonis (Scanpix nuotr.)

Nesunkia pergale Graikijos krepšinio lygos atkrintamąsias varžybas pradėjo Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“.

Visus mačo kėlinukus laimėję Ergino Atamano auklėtiniai 84:66 nugalėjo Salonikų PAOK krepšininkus.

Grigonis ant parketo praleido 23 minutes ir įmetė 15 taškų bei po 3 kartus atkovojo kamuolį bei rezultatyviai jį perdavė komandos draugams.

PAO rungtynėse vertėsi be Kosto Slouko ir Kendricko Nunno. Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje be Grigonio žaidė aukštaūgiai. Dinos Mitoglou pelnė 15 taškų, o Mathias Lessortas surinko 14 taškų ir 7 atkovotus kamuolius. Jerianas Grantas pridėjo 10 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus.

PAOK komandoje be keitimų rungtyniavęs Kevinas Porteris suvertė 26 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Praėjusiame sezone Utenoje žaidęs Justinas Alstonas pridėjo 14 taškų.

Atsakomosios rungtynės Salonikuose bus žaidžiamos šeštadienį.