Grigonis – apie nudžiuginusį sugrįžimą į Kauną ir neišgirstą Atamano žinutę

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Marius Grigonis (BNS Foto nuotr.)

Rungtynių pradžioje Kaune su Kendricku Nunnu Atėnų „Panathinaikos“ komandą tempęs Marius Grigonis gimtąjį miestą paliko tuščiomis.

Penktadienį jis ir graikai 68:80 turėjo pripažinti pirmąkart šį sezoną dvi pergales paeiliui iškovojusio Kauno „Žalgirio“ pranašumą.

„Pirmiausia, mes nieko nedarėme puolime, nesistengėme, nedarėme savo derinių. Buvo sunku, neatkovojome kamuolių. Apskritai čia žaisti yra labai sunku, kai darai klaidas. Galėjome sužaisti geriau. Visi mūsų pralaimėjimai įvyko panašiu būdu ir tai yra blogai“, – teigė Grigonis.

Rungtynės Ergino Atamano auklėtiniams iš pažiūros prasidėjo neblogai, tačiau tik dviejų žaidėjų dėka. Pats Grigonis pirmajame kėlinyje sumetė 10 taškų, Nunnas – 13.

Tačiau tuomet PAO pradėjo bliukšti.

„Nežinau, nenoriu meluoti. Treniruosimės, dirbsime, peržiūrėsime įrašus. Kai įmeti 68 taškus, nėra ką kalbėti“, – sunkiai pralaimėjimą aiškino lietuvis.

Grigonis taip pat prabilo, jog komanda tarsi neišgirdo ilgosios pertraukos metu Ergino Atamano siųstos žinutės.

„Jis mums pasakė, kad jeigu norime kovoti dėl titulo, turime su vienodu intensyvumu žaisti ir namie, ir išvykoje. Jis teisus, taip turėtų būti, tačiau šiandien taip nežaidėme“, – sakė Grigonis.

Paklaustas apie sugrįžimą į savo gimtąjį miestą, Grigonis neslėpė, jog žaisti „Žalgirio“ arenoje buvo didelis malonumas.

„Buvo nuostabu. Kad ir koks yra rezultatas, čia žaisti buvo labai smagu.“

Pasidalinti