Grigonio ir Jokubaičio akistatoje – įspūdingas PAO sugrįžimas ir nežinomybė lentelės viršuje

paobc X nuotr.

Antroje rungtynių pusėje spurtavę Atėnų „Panathinaikos“ su Mariumi Grigoniu palaužė Barselonos ekipą, kurios gretose Rokas Jokubaitis rungtynes pradėjo starte penkete.

Atkarpą po rungtynių pertraukos 55:35 laimėję Atėnų krepšininkai pergalę iškovojo rezultatu 89:81.

Dviejų Lietuvos rinktinės žaidėjų dvikovai teisėjavo Gytis Vilius.

Grigonis rungtyniavo 29 minutes ir surinko 8 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), 4 atkovotus kamuolius, perimtą kamuolį ir 11 naudingumo balų.

Jokubaitis ant parketo praleido nepilnas 16 minučių ir įmetė 6 taškus (3/5 dvit.), išdalino 3 perdavimus ir perėmė bei prarado po kamuolį. Rungtynes lietuvis baigė su 5-iais naudingumo balais.

Katalonai po dviejų kėlinukų pirmavo 12 taškų skirtumu – 34:46. Tačiau skaudžiai kainavę prarasti kamuoliai ir netaiklūs tolimi metimai leido užsikūrusiai Atėnų komandai perimti iniciatyvą.

32-ą mačo minutę PAO išsiveržė į priekį ir palaipsniui vis didino savo pranašumą. Klausimą dėl rungtynių nugalėtojo uždarė Kostas Sloukas, smeigęs tritaškį likus žaisti kiek daugiau nei minutei ir padidinęs šeimininkų atotrūkį iki 10-ies taškų – 86:76.

Barselonos krepšininkai intrigos neatkūrė ir antrą nesėkmę iš eilės. Dabar abi komandos, kartu su Monako krepšininkais, turi po 20 pergalių ir užima 2-4 vietas turnyre. Nuo jų vienu laimėjimu atsilieka „Fenerbahče“ ir „Olympiakos“.

Kendrickas Nunnas nugalėtojams surinko 22 taškus, Konstantinos Mitoglou pridėjo 19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Sloukas įmetė 18 taškų ir išdalino 8 rezultatyvius perdavimus. Mathiaso Lessorto sąskaitoje – 13 taškų ir 7 sugriebti kamuoliai.

„Barcelona“ Janas Vesely ir Willy Hernangomezas pelnė po 13 taškų, o Tomašas Satoransky ir Alexas Abrinesas pridėjo po 12 taškų.