Grigonio ir Giedraičio akistatoje – šeštas „Crvena Zvezda“ pralaimėjimas iš eilės

Crvena Zvezda X nuotr.

Marius Grigonis pranoko Roką Giedraitį, o beveik visas rungtynes dviženkle persvara pirmavusi Atėnų „Panathinaikos“ Stambule 89:76 įveikė „Crvena Zvezda“ krepšininkus.

Graikijos komandai tai 19-ta pergalė turnyre. Dabar jie dalinasi 3-5 vietas su „Monaco“ ir Stambulo „Fenerbahče“ ekipomis. Belgrado krepšininkai patyrė jau šeštą nesėkmę iš eilės ir nuo įkrintamųjų jau atsiieka 4-iais laimėjimais.

Nuo antros mačo minutės į priekį išsiveržę PAO krepšininkai dviženklę persvarą pasiekė jau pirmame kėlinuke ir arti savęs varžovų neprisileido visas rungtynes. Graikai susitikime pataikė 12 tolimų metimų iš 21 (57,1 proc.).

Grigonis nugalėtojams surinko 8 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, 2 kartus suklydo, prasižengė 4 kartus ir surinko 5 naudingumo balus.

Giedraitis surinko 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 dvit.), o daugiau niekuo statistikos protokole nepasižymėjo. Rungtynes jis baigė su 1 naudingumo balu.

Rezultatyviausiai „Panathinaikos“ komandoje žaidė Mathiasas Lessortas – 19 taškų. Aukštaūgis pridėjo 6 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kamuolius perėmė, išprovokavo net 8 pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

Kostas Sloukas Konstantinos Mitoglou pridėjo po 17, Kendrickas Nunnas 15, o Jerianas Grantas – 12 taškų.

Šeimininkams Nemanja Nedovičius ir Dejanas Davidovacas įmetė po 19 taškų, o Joelis Bolomboy’us surinko 11 taškų ir sugriebė 8 kamuolius.