Grigonio dėjimas įtvirtino pirmą „Panathinaikos“ pergalę

Marius Grigonis (Scanpix nuotr.)

Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ komanda Eurolygoje iškovojo pirmą pergalę.

Susitraumavusį Kostą Sloukasą starto sudėtyje pavadavusio lietuvio komanda 78:71 nugalėjo Miuncheno „Bayern“ krepšininkus.

Dar likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos po Grigonio baudų metimų PAO pirmavo 12 taškų (74:62), tačiau tuomet Pablo Laso auklėtiniai spurtavo 9:0. Visgi galvoti apie pergalę „Bayern“ neleido tiksinčios paskutinės sekundės.

„Panathinaikos“ naujokas Jerian Grantas sumetė dvi baudas, o po netikslaus varžovų paguodos metimo aikštę perbėgęs Grigonis sugrūdo kamuolį iš viršaus ir pakėlė ant kojų PAO gerbėjus.

Lietuvis aikštėje praleido 24 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (2/3 trit., 1/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo iš Belgrado „Partizan“ persikėlęs Mathiasas Lessort’as, pelnęs 16 taškų, atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 20 naudingumo balų.

„Tikiuosi, kad dabar nereikės treniruotėse praleisti 8 valandų“, – po naujienų šią savaitę, kad PAO treneris Erginas Atamanas surengė 6 valandų treniruotę be pertraukos, pajuokavo rungtynių MVP.

Grantas prie pergalės pridėjo 14 taškų, o Grigonis su 11 buvo trečias rezultatyviausias komandoje.

„Bayern“ komandoje 19 taškų įmetė gynėjas Leandro Bolmaro, Devinas Bookeris pridėjo 11 taškų.