Greenas buvo išvarytas, o „Warriors“ patyrė antrą nesėkmę iš eilės

Draymondas Greenas (Scanpix nuotr.)

Be išvaryto Draymondo Greeno likusi „Golden State Warriors“ patyrė antrą nesėkmę iš eilės.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Steve’o Kerro auklėtiniai namuose 118:110 krito prieš Klivlando „Cavaliers“ krepšininkus.

Ilgąją pertrauką „Cavaliers“ pasitiko turėdama 16 taškų pranašumą (68:52), tačiau trečią kėlinį pralaimėjo 16:31 ir turėta persvara ištirpo iki 1 taško – 84:83. Visgi prabėgus pusei lemiamo ketvirčio po Donovano Mitchello dvitaškio „Cavs“ vėl įgijo dviženklį pranašumą (102:92) ir nužygiavo iki pergalės.

Lemiamomis akimirkomis „Warriors“ turėjo verstis be po konflikto su Mitchellu trečiajame kėlinyje išvaryto Draymondo Greeno.

„Warriors“ už varžovus atkovojo 10 kamuolių daugiau, tačiau tiek pat kartų daugiau ir klydo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias su 22 taškais buvo Caris LeVertas, Mitchellas pridėjo 21, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir solidžios Stepheno Curry rungtynės – 30 taškų, 3 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Kitose rungtynėse „Warriors“ susitiks su Minesotos „Timberwolves“, „Cavaliers“ – su Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“.