Graikijos paso norintis Mitrou-Longas: „Su Domantu Saboniu mus sieja abipusė pagarba“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Nazas Mitrou-Longas (zalgiris.lt nuotr.)

Betsafe-LKL TV „YouTube“ kanale – dar vienas pokalbis, kurį pristato prekybos tinkas DEPO. Šįkart su Kauno „Žalgirio“ naujoku Nazu Mitrou-Longu.

Nors krepšininko pasas kanadietiškas, jo venomis teka ir kitos kilmės – europietiškas – kraujas, kuris Mitrou-Longui nėra tik simbolinės reikšmės.

„Graikijoje buvau dukart. Turėjau galimybę aplankyti Akropolį, pasivaikščioti, paragauti maisto, šiek tiek pažinti savo šaknis. Norėčiau daryti tai dažniau, mano brolis žaidžia ten. Daug kalbame apie tai, kokia ten kultūra ar koks vanduo. Mano mama labai mėgsta Graikiją, ji ten pilnai atsiskleidžia. Tai man – labai svarbus ryšys, gerbiu savo graikišką pusę“, – tvirtino Kauno klubo atstovas, vėliau atskleidęs, jog siekia įgyti graikišką pasą.

Prieš kelis metus Mitrou-Longas NBA rungtyniavo Indianos „Pacers“ komandoje, kur jo komandos draugas buvo Domantas Sabonis. Lietuvis, sužinojęs apie Mitrou-Longo persikėlimą į Kauną, pasveikino buvusį bendražygį.

„Kai pasiekėme susitarimą, jis buvo vienas pirmųjų žmonių, kuris susisiekė su manimi. Palinkėjo sėkmės, sakė, kad palaikys mane visus metus. Domas yra vienas mėgstamiausių mano žaidėjų. Jis išskirtinis žaidėjas. Niekas NBA nežaidžia taip, kaip jis, turint omeny jo fiziškumą. Jo žaidime gali matyti tikrą lietuvį – tai labai stiprus puolėjas. Jis visada man buvo geras draugas, o aš visada buvau jo draugas ir palaikytojas. Tai – abipusė pagarba“, – apie savo ryšį su lietuvių žvaigžde kalbėjo žalgirietis.

Pokalbyje taip pat buvo paliestos kitos temos – krepšininko pavardė, pernykštis vizitas Kaune su Milano ekipa, „Žalgirio“ arena bei Kanados rinktinė. Pilnas interviu su N. Mitrou-Longu – Betsafe-LKL TV „YouTube“ kanale.

Pasidalinti