Graikijos grandų mūšyje – nerezultatyvūs lietuviai ir „Panathinaikos“ pergalė

Marius Grigonis (Scanpix nuotr.)

Graikijos krepšinio lygoje susitiko grandai – Igno Brazdeikio atstovaujamas Pirėjo „Olympiacos“ ir Mariaus Grigonio Atėnų „Panathinaikos“. Pirmą tarpusavio pergalę sezone šventė „Panathinaikos“ – 54:66.

Šiame sezone „Olympiacos“ jau 2 kartus buvo įveikę Atėnų komandą – 75:51 namuose Graikijos Supertaurės varžybose ir 78:88 išvykoje Eurolygoje.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai – po pirmo ketvirčio rezultatas buvo 12:11.

Antrajame kėlinuke Pirėjo komanda sugebėjo susikrauti šiokį tokį pranašumą – 31:26. Abu Lietuvos krepšininkai iki pertraukos buvo pelnę po 2 taškus.

Po pertraukos iniciatyvą perėmė „Panathinaikos“. Įpusėjus 4 kėlinukui jie jau turėjo 6 taškų pranašumą – 50:56.

„Olympiacos“ komanda intrigos sukurti nebesugebėjo ir užtikrintą pergalę šventė žalieji – 54:66.

Ne itin sėkmingai rungtynės susiklostė lietuviams. Brazdeikis aikštėje praleido 8 minutes – visas 2 kėlinuke. Per šį trumpą laiką Ignas spėjo pelnyti 2 taškus, atkovoti 1 kamuolį ir atlikti 1 rezultatyvų perdavimą. Grigonis rungtyniavo 26 minutes, pataikė 2 metimus iš 8 viso surinko 4 taškus.

„Panathinaikos“ į pergalę vedė Konstantinos Mitoglou – aukštaūgio sąskaitoje 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Kyle’as Guy’us pridėjo 11, o Juanas Hernangomezas – 10 taškų.

„Oly“ gretose rezultatyviausiai žaidė Nigelis Williamsas–Gossas, pelnęs 14 taškų. Isaiah Canaanas – 7 taškus.

„Pao“ iškovojo 4 pergalę per tokį patį skaičių rungtynių. „Olympiacos“ ekipai tai pirmas pralaimėjimas čempionate.