Graikija nusidažė žaliai: po PAO triumfo – masiniai fanų susibūrimai šalyje

Panathinaikos gerbėjai Atėnuose (Scanpix nuotr.)

Sekmadienį Eurolygos čempione tapusi Atėnų „Panathinaikos“ Graikijoje užkūrė įspūdingą šventę.

Sekmadienio vakarą Ergino Atamano vadovaujama komanda Eurolygos finale 95:80 nugalėjo Madrido „Real“ ir tapo stipriausio žemyno turnyro nugalėtoja.

„Panathinaikos“ fanams šio titulo reikėjo laukti ilgai – paskutinį kartą jį komanda buvo iškovojusi dar 2011 m., kai finale patiesė Tel Avivo „Maccabi“.

Apskritai Eurolygą PAO laimėjo septintą kartą istorijoje, o dar įspūdingesniu šį pasiekimą daro tai, jog praeitą sezoną komanda finišavo tik priešpaskutinėje vietoje.

Atsižvelgiant į tai, nenuostabu, jog po „Panathinaikos“ triumfo Graikijoje kilo nemenkas vakarėlis. Pasak SDNA, fanų susibūrimai gatvėse fiksuoti pačiuose įvairiuose šalies kampeliuose: Rodo ir Korfu salose, Patruose, Lamijoje, Atėnuose, Chanijoje, Korinte, Syros saloje, Heraklione, Kalamatoje ir kitur.