Graikams nusileidę serbai dar neužsitikrino vietos pasaulio čempionate

Egzistuoja scenarijus, pagal kurį serbai nepatektų į PČ (FIBA nuotr.)

Serbijos rinktinė (5-4) savo likimą pasaulio čempionato atrankoje galimai spręs paskutiniame mače.

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai svečiuose per pratęsimą 92:97 nusileido Graikijai ir vis dar neužsitikrino vietos pasaulio pirmenybėse.

Serbija su 5 pergalėmis per 9 rungtynes užima 3 vietą I grupėje. Ši pozicija garantuoja patekimą į PČ, tačiau kortas dar gali pamaišyti Belgija (3-5).

Jei belgai penktadienį įveiks Didžiąją Britaniją, antradienį Turkiją, o serbai nusileis britams, tai į pasaulio čempionatą keliaus būtent Belgija. Taip susiklostė, nes pirmajame etape belgai įgavo pranašumą prieš serbus, laimėdami abejas tarpusavio rungtynes.

I grupėje dvi komandos jau yra ramios dėl patekimo į pasaulio čempionatą – Graikija ir Latvija. Pastaroji komanda nieko nelėmusiame mače 83:74 nugalėjo turkus.

Graikijos rinktinės gretose labiausiai išsiskyrė Nikos Rogkavopoulos, per 29 minutes surinkęs 28 taškus (3/5 dvit., 5/7 trit., 7/8 baudų), 4 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 30 naudingumo balų.

Serbams Nikola Milutinovas per 32 minutes surinko 24 taškus (9/12 dvit., 0/1 trit., 6/10 baudų), 9 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 29 naudingumo balus.

Graikija: Nikos Rogkavopoulos 28, Dimitris Moraitis 23, Panagiotis Kalaitzakis 10, Nikos Chougkaz 8.
Serbija: Nikola Milutinovas 24, Dejanas Davidovacas 11, Dušanas Rističius 10, Marko Jeremičius 9.