Golubickas balto rankšluosčio nemeta: „Parodėme, kad galime su jais žaisti“

Lukas Langvinis
Autorius Lukas Langvinis 2 min skaitymo trukmė
Paulius Golubickas (BNS Foto nuotr.)

Europos lygos atrankoje su Vilniaus „Žalgiriu“ nesėkmingai startavęs Paulius Golubickas rankų nenuleidžia.

Ketvirtadienį priešpaskutinio Europos lygos atrankos etapo pirmosiose rungtynėse žalgiriečiai 1:3 nusileido Švedijos čempionams.

Pirmajame kėlinyje Vladimiro Čeburino komanda turėjo užtektinai progų išsiveržti į priekį, tačiau praleido pirmoji. Vėliau vilniečiai buvo priversti kamuolį iš savo vartų traukti dar du kartus.

„Turėjome progų įmušti pirmi. Rungtynių eiga būtų pasisukusi visai kita linkme, bet praleidome patys, – nuogąstavo Golubickas. – Antrame kėlinyje jie pasinaudojo dar viena klaida. Rezultatui tapus 0:2, žaidimą išvis pametėme ir praleidome trečią kartą. Po keitimų, paskutines 20 minučių, viskas pradėjo vėl atrodyti neblogai. Smagu, kad pavyko pelnyti bent vieną įvartį.

Darėme daug klaidų, gynyboje neišsirinkome žmonių. Prasidėjo klaidos vienoje vietoje, po to – antroje ir trečioje. Gerai, kad įmušėme. Išvykoje jau bus šiek tiek lengviau, nes reikės ne trijų, o dviejų įvarčių.“

– Ar iš Nassimo Hnido treniruotėse yra tekę matyti kažką panašaus?

– Na, kiek pamenu, prieš „Kauno Žalgirį“ jis pelnė panašų įvartį. Sakiau ir jam, kad gerai, jog įmušė. Įnešė šiek tiek pozityvo sekančioms rungtynėms.

– Ar galima sakyti, kad „Žalgiriui“ Gėteborge reikės stebuklo?

– Jeigu žaisime taip, kaip žaidėme paskutines 20 minučių, manau, kad turime tikrai gerus šansus. Jeigu pavyktų įmušti pirmiems, lauktų tikrai labai įdomios rungtynės. Pamatėme ir pajautėme, kaip jie žaidžia, išsianalizuosime, kur galime geriau išnaudoti savo šansus. Nepasakyčiau, kad reikia stebuklo, nes tikrai galime žaisti su šiuo varžovu ir paskutinėmis minutėmis tą parodėme.

– Ar, jūsų akimis, 1:3 yra dėsningas rezultatas?

– Jie įmušė tris įvarčius, bet pirmi du krito po mūsų klaidų. Šiek tiek gaila. Manau, kad tikrai galėjome įmušti pirmi, pirmame kėlinyje turėjome tikrai nemažai progų tą padaryti. Varžovai savąsias išnaudojo geriau ir dabar viskas spręsis išvykoje.

Pasidalinti