Gineitis užfiksavo rekordą, „Torino“ nusileido Mourinho „Roma“ klubui

Gvidas Gineitis kovoja su Bryanu Cristante. Scanpix nuotr.

Gvidas Gineitis pirmą kartą karjeroje sužaidė visas Serie A lygos rungtynes, tačiau jo atstovaujama „Torino“ komanda namie 0:1 nusileido „Roma“ klubui.

Prieš tai Gineitis gavo šansą pasireikšti rungtynėse su „AC Milan“, tačiau tuomet dėl geltonos kortelės buvo pakeistas po pirmo kėlinio.

Akistatoje su „Roma“ šeštą rungtynių minutę kamuolys po Nicola Zalewskio smūgio baudos aikštelėje atsitrenkė į gynėjo Perro Schuurso ranką. Vienuolikos metrų baudinį į „Torino“ vartus sėkmingai realizavo Paulo Dybala.

78 rungtynių minutę Gineitis neleistinai stabdė tą patį Dybalą ir už tai sulaukė teisėjo geltonos kortelės.

„Torino“ komandos vyriausiasis treneris Ivanas Juričius rungtynėse atliko penkis keitimus, tačiau 18 metų lietuvį paliko toliau kovoti su Jose Mourinho vadovaujama „Roma“.

„Torino“ komanda po šių rungtynių Italijos čempionate su 38 taškais užima 12 vietą. „Roma“ iškovojo svarbią pergalę ir Serie A pirmenybėse su 53 taškais pakilo į trečią vietą.