Giedraitis svaidė pro šalį, bet po krepšiais dominavusi „Crvena Zvezda“ patiesė „Anadolu Efes“ ekipą

Nemanja Nedovičius (KK Crvena zvezda Meridianbet X nuotr.)

Belgrado „Crvena Zvezda“ su Roku Giedraičiu namuose 97:83 įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ komandą ir nutraukė 2 pralaimėjimų seriją Eurolygoje.

Po krepšiais dominavę aikštės šeimininkai diktavo savo sąlygas antroje rungtynių pusėje, kurią laimėjo 20 taškų skirtumu. „Crvena Zvezda“ atkovojo 43 kamuolius, o varžovai – 26.

Giedraitis rungtynes baigė pelnęs tik 2 taškus (1/3 dvit., 0/4 trit.). Lietuvis atkovojo 5 kamuolius, o 1 – perėmė.

Trečiajame ketvirtyje Nemanja Nedovičius įmetė 11 taškų ir įkvėpė šeimininkus spurtui. Belgrado komanda ne tik panaikino 8 taškų deficitą, bet ir patys atitrūko – 70:63.

Antro kėlinuko viduryje Stambulo komandoje debiutavo Mike’as Daumas. Iš FIBA Čempionų lygoje rungtyniaujančios Tortonos komandos persikėlęs aukštaūgis iki pertraukos suvertė 10 taškų.

Nedovičius nugalėtojams surinko 23 taškus (4/7 trit.), Luka Mitrovičius pridėjo 19 taškų (9/13 dvit.) ir 7 atkovotus kamuolius. Yago Dos Santosas įmetė 15 (3/4 trit.), o Joelis Bolomboy’us – 13 taškų.

Stambulo komandą į priekį vedė Larkinas – 21 taškas (3/9 trit.) ir 5 rezultatyvūs perdavimai. Willas Clyburnas pridėjo 17 (6/13 dvit.), Rodrigue’as Beabois – 13 (3/8 trit.), o Daumas – 10 taškų (2/2 dvit., 2/2 trit.).

Kitą savaitę „Crvena Zvezda“ žais 2 rungtynes Ispanijoje – su „Valencia“ ir „Baskonia“ ekipomis. „Anadolu Efes“ namuose priims Marių Grigonį ir „Panathinaikos“ komandą, o paskui svečiuosis Berlyne ir susikaus su vietos ALBA.