Giedraitis pranoko Brazdeikį, bet „Olympiacos“ laimėjo Belgrade

Crvena Zvezda X nuotr.

Pergalę itin atkakliose rungtynėse Belgrade iškovojo dėl namų pranašumo Eurolygos atkrintamosiose kovojantys Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkai.

Po kelių rungtynių pertraukos ant parketo grįžusio Igno Brazdeikio komanda 89:86 palaužė „Crvena Zvezda“ ekipą.

Beveik visą mačą pirmavo Pirėjo komanda, tačiau Belgrado krepšininkai laikėsi arti. Viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Rokas Giedraitis smeigė iš toli likus žaisti pusantros minutės ir savo komandos atsilikimą sumažino iki minimalaus – 81:82.

Moses Wrightas atsakė dvitaškiu, o likus žaisti 47 sekundes tritaškį pataikė Adamas Hanga ir išlygino rungtynių rezultatą – 84:84. Tritaškiu atsakė tas pats Wrightas ir Ioannis Sfairopoulos paprašė minutės pertraukėlės.

Greitas Giedraičio tritaškis buvo netaiklus, bet šeimininkai gavo dar vieną šansą, nes abi baudas prametė Nazas Mitrou-Longas. Nemanja Nedovičiaus tolimas metimas skriejo pro šalį, tačiau kamuolį sugriebė ir 2 taškus pelnė Joelis Bolomboy’us – 86:87.

Thomasas Walkupas sumetė baudas, o „Crvena Zvezda“ metimo atlikti nebesugebėjo.

Giedraitis viso surinko 16 taškų (6/10 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 14 naudingumo balų.

Ignas Brazdeikis gavo pasireikšti kiek mažiau nei 6-ias minutes ir pelnė 3 taškus (0/2 dvit., 1/2 trit.), atkovojo kamuolį ir surinko -1 naudingumo balą.

Wrightas nugalėtojams pelnė 20 taškų, Walkupas ir Papanikolaou pridėjo po 12, Nigelis Williamas-Gossas įmetė 10 taškų.

Belgrado komandoje po 19 taškų surinko Hanga ir Bolomboy’us. Pastarasis dar pridėjo 12 sugriebtų kamuolių ir surinko net 32 naudingumo balus. Giedraitis įmetė 16, o Nemanja Nedovičius – 15 taškų.

Graikijos komandai pergalė leidžia likti kovoje dėl namų aikštės pranašumo Eurolygos atkirntamosiose. Paskutiniame ture jie namuose susikaus su Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama Stambulo „Fenerbahče“.