Giedraitis ir komanda iššvaistė didelę persvarą, bet triumfavo Belgrado derbyje

KK Crvena Zvezda X nuotr.

Rokas Giedraitis buvo vienas iš penkių dviženklį taškų skaičių surinkusių žaidėjų komandoje, o „Crvena Zvezda“ iššvaistė 20 taškų pranašumą, tačiau triumfavo Belgrado derbyje, Adrijos lygoje – 88:86 įveikta „Partizan“ ekipa.

Tai jau dešimtas šių komandų derbis iš eilės. kai pergalę švenčia rungtynių šeimininkai.

Rungtynes spurtu 17:6 pradėję aikštės šeimininkai antro kėlinuko pabaigoje savo persvarą padidino net iki 20 taškų – 50:30. Dar paskutinio ketvirčio pradžioje „Crvena Zvezda“ pirmavo 19 taškų, tačiau tada Željko Obradovičiaus auklėtiniai kilo į lemiamą šturmą.

„Partizan“ žaidėjai paskutiniame kėlinuke pataikė net 7 tolimus metimus ir likus žaisti 10 sekundžių išlygino rezultatą – 86:86. Vis tik paskutinį žodį rungtynėse tarė Yago Dos Santosas, pelnęs taškus po prasiveržimo. Pergalę juodiesiems galėjęs išplėšti Aleksos Avramovičiaus tritaškis buvo netaiklus.

Giedraitis ant parketo praleido 20 minučių ir pelnė 10 taškų (1/1 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, kartą asistavo komandos draugui ir prasižengė 4 kartus.

Rezultatyviausiai jo komandoje žaidė Adamas Hanga – 15 taškų. Galingą dvigubą dublį surinko Joelis Bolomboy – 14 taškų ir 13 atkovotų kamuolių. Dos Santosas pridėjo 13, o Nemanja Nedovičius – 11 taškų.

„Partizan“ komandai Jamesas Nunnally įmetė 19 taškų (3/7 trit.), Frankas Kaminsky – 18 (6/6 dvit., 2/2 trit.), Kevinas Punteris – 14, Avramovičius ir LeDay – po 13 taškų.

„Crvena Zvezda“ tai buvo 16 pergalė lygoje iš 18 galimų. „Partizan“ patyrė jau 5 pralaimėjimus ir turnyre dalinasi 2-3 vietas su Podgoricos „Budočnost“.