Giedraičio mače – į aikštę skrieję daiktai ir šiurpi „Crvena Zvezda“ centro trauma

Joelis Bolomboy (Crvena Zvezda nuotr.)

Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa Adrijos lygoje pasiekė antrą pergalę iš eilės, tačiau ji Ioannio Sfairopoulo auklėtiniams kainavo brangiai.

Pirmadienį lietuvio atstovaujama komanda Podgoricoje 75:73 pranoko vietos „Budučnost“ ekipą.

Šios rungtynės finalinės sirenos galėjo ir nesulaukti, mat likus kiek daugiau nei 6 minutėms iki mačo pabaigos teisėjai dėl fanų į aikštelę mėtytų daiktų bei įžeidinėjimų „Crvena Zvezda“ prezidento adresu sustabdė rungtynes ir paliko aikštę. Visgi po kurio laiko dvikova buvo pratęsta.

„Crvena Zvezda“ ekipai pergalė apkarto dėl puikią formą Eurolygoje demonstravusio ir 12,5 taško bei 9,2 atkovoto kamuolio rinkusio Joelio Bolomboy traumos.

Trečio kėlinio metu ant parketo slystelėjęs 204 cm ūgio amerikietis patyrė kelio traumą ir aikštę paliko tik su komandos draugų ir personalo pagalba.

Labai panašiai sekmadienio rungtynėse iš aikštės buvo išvedamas ir „Barcelona“ komandos gynėjas Nicolas Laprovittola, kuriam vėliau buvo diagnozuotas kelio raiščių plyšimas.

Giedraitis aikštelėje praleido 15 minučių, per kurias pasižymėjo 7 taškais ir 3 atkovotais kamuoliais.

Rezultatyviausiai „Crvena Zvezda“ gretose žaidė Nemanja Nedovičius, surinkęs 24 taškus. Codi Milleris-McIntyre‘as pasižymėjo 13 taškų, 7 atkovotais kamuoliais ir 7 rezultatyviais perdavimais.

„Budučnost“ ekipoje su 20 taškų ir 7 rezultatyviais perdavimais išsiskyrė McKinley Wrightas.