Giedraičio komanda iššvaistė 18 taškų pranašumą, Motiejūno „Monaco“ išsigelbėjo iš dviženklio deficito

Rokas Giedraitis (BNS Foto nuotr.)

Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ patyrė skaudų pralaimėjimą namuose ir gali pamažu laidoti viltis patekti į Eurolygos įkrintamąsias.

Ketvirtadienio vakarą Ioannio Sfairopouloso auklėtiniai 80:84 krito prieš Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus, kurie dėl įkrintamųjų gali jaustis daugmaž saugūs, tačiau dar gali pakovoti ir dėl tiesioginio kelialapio į atkrintamąsias.

„Maccabi“ tai buvo 3 pergalė iš eilės, „Crvena Zvezda“ ekipai – 5 nesėkmė paeiliui.

Dar trečiojo kėlinio pradžioje Giedraičio komanda turėjo 18 taškų pranašumą (49:31), tačiau „Maccabi“ jį pradėjo tirpdyti ir ketvirtą kėlinį pasitiko jau turėdama tik 8 taškų deficitą.

Lemiamą ketvirtį Odedo Kattasho auklėtiniai pradėjo spurtu 17:2 ir tai tapo lemiamu smūgiu „Crvena Zvezda“ ekipai.

Giedraitis aikštelėje praleido 27 minutes, per kurias pelnė 8 taškus, atkovojo kamuolį, triskart prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

„Maccabi“ komandą į pergalę vedė 23 taškus surinkęs Bonzie Colsonas, 18 taškų ir 13 atkovotų kamuolių pasižymėjo Joshas Nebo.

Skirtingai mačas susiklostė Donato Motiejūno atstovaujamai „Monaco“ ekipai, kuri panaikino 14 taškų deficitą ir iškovojo užtikrintą pergalę 82:90 prieš Berlyno ALBA.

„Monaco“ jau po pirmojo kėlinio atsiliko 14 taškų (13:27), tačiau antrąjį kėlinį laimėjo 32:12, trečiajame išsiveržė į priekį 64:53. Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 1 taško (72:73), bet tada „Monaco“ spurtavo 9:0 ir ALBA daugiau neprisikėlė.

Motiejūnas aikštelėje praleido 13 minučių ir savo laiką išnaudojo efektyviai – surinko 7 taškus, 4 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus ir 13 naudingumo balų.

Po šios pergalės Saša Obradovičiaus komanda trumpam susilygino su antrą vietą užimančia „Barcelona“, tačiau katalonai netrukus įveikė Belgrado „Partizan“.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias su 21 tašku buvo Elie Okobo, 20 taškų pelnė Mike’as Jamesas.