Giannį baudęs Buzelis: „Man jis yra kaip bet kuris kitas krepšininkas“

Matas Buzelis prieš Giannį Antetokounmpo (Scanpix nuotr.)

Rezultatyviausias savo rungtynes Čikagos „Bulls“ komandoje sužaidęs Matas Buzelis pasižymėjo ir įspūdingu epizodu, kai pirmajame kėlinyje sugrūdo kamuolį į krepšį su dukart NBA MVP Giannio Antetokounmpo pražanga.

Jį 20-metis lietuvis atliko likus dviems minutėms iki pirmo kėlinio pabaigos ir nors tąkar realizuoti baudos metimo nepavyko, Buzelio atmintyje šis epizodas turėtų išlikti ilgam.

Visgi pasitikėjimo savimi nuo jaunystės nestokojantis Buzelis dėjimo per Antetokounmpo nesureikšmino, o patį graiką prilygino bet kuriam kitam žaidėjui.

„Man jis yra kaip bet kuris kitas žaidėjas. Žinoma, žinau kas jis yra, tačiau kai žengiame į aikštelę, rezultatas būno 0:0.

Jį dengti yra labai sunku. Jis stiprus, aukštas, atletiškas ir aikštelėje gali daryti viską. Tačiau aš į aikštę žengiu ketindamas laimėti“, – teigė Buzelis.

Rungtynėse 11-asis naujokų biržos šaukimas iš viso surinko 15 taškų ir taip užfiksavo rezultatyviausias savo rungtynes. Prieš tai vykusiuose dviejuose pasirodymuose „Bulls“ gretose Buzelis rinko 12 ir 5 taškus.

„Jis – bebaimis. Turėti tiek pasitikėjimo savimi vos atvykus į NBA… Tai yra labai svarbu. Naujokai dažnai būna kuklūs, nepriima iššūkių, bet šaunuolis Matas. Jis yra labai talentingas ir turės puikią karjerą NBA“, – komandos draugui pagyrų negailėjo ir Australijos rinktinės gynėjas Joshas Giddey.

Iki pirmojo NBA sezono starto Buzelio ir „Bulls“ laukia dar dvejos kontrolinės rungtynės su Minesotos „Timberwolves“ ir Klivlando „Cavaliers“.