Gėteborge aptalžyto „Žalgirio“ strategas: „Po tokio pralaimėjimo atsigauti bus sunku“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Hacken - Žalgiris (Elvio Žaldario nuotr.)

Po Vilniaus „Žalgirio“ sutriuškinimo Gėteborge komandos vyriausiasis strategas Vladimiras Čeburinas pripažino, kad apie rungtynes buvo sunku kažką pasakyti.

Ketvirtadienio vakarą Švedijos čempionai „Hacken“ jo auklėtinius ant menčių parklupdė 5:0. Bendras rezultatas po dviejų mačų – 8:1.

„Žalgiriui“ tai buvo didžiausias pralaimėjimas nuo 2013/2014 metų sezono, kuomet Čempionų lygos atrankos rungtynėse „Red Bull Salzburg“ mūsiškius sutvarkė 7:0.

„Tokias rungtynes sunku komentuoti. Dėkojame aistruoliams, kurie atvyko ir gerai mus palaikė. Ne viskas pavyko taip, kaip norėjome. Šiandien praleidome daug įvarčių, labai daug“, – nuogąstavo Čeburinas.

Prieš ketvirtadienio rungtynes žalgiriečiai skelbė, jog pagrindinė jų užduotis bus pelnyti greitą įvartį, tačiau „Hacken“ vadeles į savo rankas sugriebė nuo pat mačo pradžios ir jau po kelių minučių prie „Žalgirio“ vartų pakėlė 3 kampinius.

Po pirmojo kėlinio „Hacken“ pirmavo 1:0, o į kampą įspraustiems Čeburino auklėtiniams jau reikėjo mušti 3 įvarčius. Visgi labai greitai po kontratakų patys žalgiriečiai praleido 2 įvarčius, vėliau – dar du.

„Varžovas žaidė panašų žaidimą kaip ir pirmose rungtynėse, – teigė Čeburinas. – Mes praradome daug kamuolių atakų pradžiose, o varžovai surengdavo aštrias kontratakas. Nedažnai būdavome pozicinėje gynyboje, daugiau bandėme atakuoti, nes turėjome dviejų įvarčių deficitą. Mūsų užduotis buvo kuo greičiau įmušti, tačiau ne tik neįmušėme, bet ir daug praleidome.“

„Žalgiris“ dar turės šansą pakartoti istorinį praeito sezono pasiekimą ir patekti į Konferencijų lygos grupių etapą, tačiau lemiamame atrankos etape jo laukia ne ką silpnesnis varžovas – Budapešto „Ferencvaros“.

„Futbolas yra futbolas. Tai banalu, bet laukia kitos rungtynės, reikia ruoštis kaip žaisti prieš kitą varžovą. Pirmiausia, reiks atgaivinti komandos dvasią. Po pralaimėjimo 0:5 tą padaryti sunku“, – sakė Čeburinas.

Pasidalinti