Lettieri kėdė svyla: „Žalgiris“ dramatiškai parklupdė „Panevėžį“

Elvio Žaldario nuotr.

Dviejų geriausių praeito „TOPsport A lygos“ sezono komandų akistata baigėsi Vilniaus „Žalgirio“ pergale.

Sekmadienį Vladimiro Čeburino auklėtiniai išvykoje 2:1 nugalėjo „Panevėžio“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje komandos daug pavojingų progų neturėjo, tačiau antrojo pradžioje „Panevėžį“ į priekį 11 m baudiniu išvedė Ernestas Veliulis.

Visgi jau po 9 minučių rezultatą lygino kamuolį į savo vartus pasiuntęs Kasparas Dubra, o besibaigiant rungtynėms, 90-ąją minutę, po Pauliaus Golubicko reido ir jau ketvirto rezultatyvaus perdavimo šį sezoną pasižymėjo Jake’as Larssonas.

Po keitimo aikštėje pasirodžiusiam švedui tai buvo pirmosios rungtynės „Žalgiryje“ ir, žinoma, pirmasis įvartis.

Įvarčio deficitą panaikinęs „Žalgiris“ prieš tai „Panevėžiui“ buvo pralaimėjęs du pastaruosius mačus.

Po pergalės sekmadienį vicečempionų atotrūkis nuo čempionų siekia jau 13 taškų. „Žalgiris“ su 19 iš 21 įmanomo taško čempionate žengia pirmas.

Tuo metu „Panevėžys“, kritęs jau ketvirtą kartą šį sezoną, yra priešpaskutinis.

Dar prieš šį mačą buvo pasirodę pranešimai, jog Panevėžio komandos vadovybė potencialiai galvoja apie permainas trenerių štabe ir jau netgi buvo susitikusi su buvusiu „Kauno Žalgirio“ strategu Roku Garastu.