Geriausias „Tottenham“ žvaigždės įvartis krito į Lietuvos rinktinės vartus

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Harry Kane'as (Scanpix nuotr.)

Miuncheno „Bayern“ klubo medžiojama „Tottenham“ žvaigždė Harry Kane’as „YouTube“ laidoje „Hot Ones“ trumpai papasakojo apie savo karjerą.

Laidoje Kane’as buvo paklaustas ir apie karjerą „Tottenham“ klube, norą tapti NFL žaidėju, ir pasaulio čempionato ketvirtfinalyje nerealizuotą vienuolikos metrų baudinį prieš Prancūziją.

Seanas Evansas Anglijos rinktinės puolėjo paklausė ir apie tai, ar turi savo mėgstamiausią įvartį. Kane’o teigimu, iš visų savo įvarčių jam labiausiai įsiminė tikslus smūgis prieš Lietuvą.

„Manau, kad įsimintiniausias mano įvartis yra debiutinis Anglijos rinktinėje. Pamenu, kai pakeičiau Wayne’ą Rooney, kurį laikiau savo dievuku. Jis išbėgo iš aikštės, aš – įbėgau ir jau po trijų minučių pelniau savo pirmąjį įvartį rinktinėje, – teigė Kane’as.

Emocijos tuo metu buvo kažkas tokio. Sunku apsakyti. Stadione buvo visa mano šeima, draugai, žmona. Su jais pasidalinti ta akimirka buvo įspūdinga.“

Pastaruoju metu Kane’as yra siejamas su Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri už puolėją neseniai „Tottenham“ klubui pateikė 80 milijonų eurų pasiūlymą. Visgi kol kas Londono klubo vadovybė savo lyderio paleisti nenori.

Pasidalinti