Genialusis Messi gelbėjo Argentiną ir pavijo Maradoną

FIFA nuotr.

Šeštadienį vykusiose antrojo pasaulio čempionato rato rungtynėse argentiniečiai žūtbūtinėje kovoje 2:0 nugalėjo Meksikos rinktinę.

Iki pat antrojo kėlinio vidurio abiems rinktinėms sunkiai sekėsi regzti produktyvias atakas, o ir pirmasis įvartis krito tik Lionelio Messi genialumo dėka. Gavęs kamuolį PSG puolėjas iš 20 metrų preciziškai tiksliai pasiuntė jį į apatinį vartų kampą.

Po praleisto įvarčio Meksika bandė gelbėtis, tačiau jos atakos Emiliano Martinezo vartams nekėlė jokios grėsmės.

Galiausiai rungtynėms artėjant prie pabaigos, 87-ą min., lemiamą dūrį meksikiečiams puikiu smūgiu sudavė pirmą įvartį Argentinos rinktinėje įmušęs Enzo Fernendezas, mače pasirodęs po keitimo antrajame kėlinyje.

Šiose rungtynėse Messi pelnė 8 savo įvartį pasaulio čempionate ir pasivijo antroje vietoje rekordų eilutėje esantį legendinį Diego Maradoną. Daugiau už juos dabar turi tik Gabrielis Bautistuta.

Nuo savo debiuto pasaulio čempionate Messi yra įmušęs keturis įvarčius iš už baudos aikštelės ribų. Pagal šį rodiklį jam nuo 2006 metų pasaulio čempionatuose neprilygsta joks kitas futbolininkas.

Po pergalės Argentina su 3 taškais šoktelėjo į antrą vietą grupėje. Tiek pat taškų turi ir Saudo Arabiją, prieš kurią Messi kariauna sensacingai krito pirmame rate.

Paskutinėse grupės rungtynėse Argentina (3 tšk.) žais prieš grupės lyderius lenkus (4 tšk.). Meksika (1 tšk.) žais prieš Herve Renardo auklėtinius iš Saudo Arabijos (3 tšk.).