„Gėda ir pažeminimas“: Šaro pamokas skaudžiai priėmę katalonai abejoja Rubio nauda

Šarūnas Jasikevičius. Scanpix nuotr.

Pastarosiomis savaitėmis „Barcelona“ klubą kritikavęs Šarūnas Jasikevičius savo viršenybę įrodė ir pirmajame susitikime su buvusia komanda.

Trečiadienį 48-erių lietuvio vadovaujama Stambulo „Fenerbahče“ katalonus nugalėjo 88:74.

Prie pergalės Turkijos komanda buvo stipriai priartėjusi jau antrojo kėlinio viduryje, kai pirmavo 40:15. Trečiajame kėlinyje „Barca“ pradėjo sugrįžimo misiją ir deficitą netgi buvo sumažinusi iki 3 taškų (59:62), tačiau galiausiai visas rungtynes pirmavusi „Fenerbahče“ įsirašė pergalę.

„Stambule „Fenerbahče“ pralaimėjo tik kartą. Tai taip pat buvo pirmas kartas, kai Jasikevičius susitiko su „Barcelona“, komanda, kurią būtų mielai pasilikęs treniruoti.

Vakar Grimau komanda stipriai palengvino reikalus Šarui – atidavė pirmą mačo dalį, pralaimėjo, pasidavė vidutinišku pasirodymu ir, baisiausia, parodė, kokia yra trapi“, – rašo „Mundo Deportivo“.

Ispanų žiniasklaida taip pat teigia, jog šis pralaimėjimas – gėda ir pažeminimas.

„Buvo aišku, kad neseniai tritaškių rekordą pagerinusi komanda pradės dominuoti nuo trijų taškų linijos. Jau pirmą minutę praleidome du tritaškius, o nuo tos pradžios atkarpos 6:0 visas 40 minučių turėjome vytis varžovus.

Kartais buvo tiesiog gėda. Likus kelioms minutėms iki antro kėlinio pabaigos atsilikinėti 15:40 – pažeminimas.

Brizuela tuomet pataikė du tritaškius ir trečiajame kėlinyje bandė grąžinti komandą į mačą, tačiau tai tebuvo miražas. Grimau gavo techninę pražangą, Nikola Kaliničius – nesportinę, o tai atvėrė lemtingą skirtumą.“

Po pralaimėjimo Stambule ispanų spauda pradėjo viešai abejoti ir prieš mėnesį komandą papildžiusio Ricky Rubio atvykimas. Ilgametis NBA žaidėjas trečiadienį aikštėje praleido 21 minutę, per kurią pasižymėjo 8 taškais, 3 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais.

Visgi legendinio įžaidėjo nauda „Barcos“ ekipoje ispanų neįtikina.

„Ricky yra žvaigždė, tačiau atvykęs jis pavogė minutes iš seniai su komanda esančių ir ją geriau pažįstančių gynėjų. Brizuela vakar per 14 minučių spėjo surinkti 18 taškų, tačiau vis tiek turėjo užleisti dalį laiko Rubio“, – pažymi ispanai.