Gausaus palaikymo KMT laukiantis Šeškus: „Svarbiausia bus žaisti drąsiai“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Virginijus Šeškus (LKL nuotr.)

Su autsaiderių etikete į Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalo ketvertą atvykęs Jonavos „CBet“ turės stiprų sirgalių užnugarį.

Šeštadienį jonaviečiai Šiauliuose žais pirmąjį turnyro pusfinalį su Vilniaus „Rytu“. Tai – pirmas KMT finalo ketvertas „CBet“ istorijoje.

Jonavos ekipos vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus papasakojo, ko galima laukti pirmajame mače.

„Aš manau, kad svarbiausia bus žaisti drąsiai, bet stabdyti jų greitą puolimą, nes ten jie sumeta labai daug taškų, – kalbėjo Šeškus. – Taip pat daug lems ir pataikymas, nes tikrai daug žaidėjų per rungtynes išsimeta laisvus metimus, vieną kartą pataikymo procentas būna 30, o kitą 45. Tie trys tritaškiai ir dešimt taškų daug ką lemia.“

Jonavos ekipa į KMT batalijas žengia po prastos atkarpos „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. Šeškaus auklėtiniai ten fiksuoja trijų pralaimėjimų seriją.

Vis tik pralaimėjimų kartėlis neatėmė džiaugsmo iš komandos.

„Atrodo, kad pralaimėjome pastarąsias dvejas rungtynes, lyg tai turėtų būti blogesnės nuotaikos, bet suprantame, dėl ko pralaimėjome. Buvo tam tikros priežastys, žaidėjų nebuvo, treneris buvo išvytas iš aikštės, – juokėsi Šeškus. – Tikrai neblogos nuotaikos, įtraukiame naują žmogų, grįžo Edvinas. Reikia žaisti.“

Taip pat Šeškus žadėjo, jog Šiaulių areną turėtų užpildyti didelis skaičius Jonavos klubo sirgalių.

„Mes ne tik tikimės, bet mes žinome, kad turėsime gerą palaikymą. Jonavai tai yra istorinis dalykas“, – sakė Šeškus.

Pasidalinti