Gaubas Romoje startavo pergale prieš antro šimtuko žaidėją

Vilius Gaubas (Sauliaus Čirbos nuotr.)

Antroji Lietuvos raketė Vilius Gaubas užtikrintai pradėjo pagrindinį „Challenger“ turnyrą Romoje.

Antradienį 345-oji pasaulio raketė iš Lietuvos pirmajame etape be didesnių problemų 6:4, 6:1 susidorojo su 166-ą vietą ATP reitinge užimančiu Andrea Pellegrino.

Mače Gaubas laimėjo 83 proc. pirmųjų padavimų ir varžovui leido susikurti tik vieną „break pointo“ galimybę, kuria italas nepasinaudojo.

Antro ATP šimtuko žaidėją Gaubas nugalėjo antrą kartą per savaitę. Balandžio 17 d. 19-metis Portugalijoje 6:0, 6:1 sutriuškino prancūzą Terence’ą Atmane’ą, tuo metu užėmusį 134-ą vietą reitinge.

Už patekimą į antrą „Roma Garden Open“ turnyto etapą Gaubui atiteko 6 ATP reitingo taškai ir 1,2 tūkst. dolerių. Dar 4 taškus lietuvis iškovojo įveikdamas kvalifikaciją.