Gargždų komandos barjero neįveikė ir „Šiauliai“

fkbanga.lt nuotr.

FA „Šiauliai“ namuose lygiose rungtynėse išsiskyrė be įvarčių su Gargždų „Banga“ antrajame „Topsport A lygos“ ture.

Pirmame kėlinyje komandos apsikeitė tolimais smūgiais, su kuriais susitvarkė vartininkai. Kiek vėliau Davis Ikauniekas mušė pro šalį, o po Carloso Eduardo gero perdavimo puikioje situacijoje atsidūręs Natanas Žebrauskas į vartus nepataikė.

Prieš pat pertrauką Eduardo po susidūrimo su varžovu negalėjo tęsti mačo, pakeistas buvo ir debiutavęs Jhonata Santosas.

Dalį antrojo kėlinio „Banga“ pasižymėjo gera atkarpa: atlikus perdavimą Cesinha, pavojingai smūgiavo Vilius Piliukaitis, taip pat sykį grėsmingai atakavo ir Valdas Paulauskas.

Akistatai artėjant į pabaigą dėkingai atšokusį kamuolį virš vartų nukreipė Gabrielius Micevičius, tolimą Domanto Šimkaus bandymą atrėmė Mantas Bertašius. Per pridėtą laiką vartininkas sykį sužaidė neužtikrintai, bet kamuolys vartuose neatsidūrė.

Praėjusiame sezone bronzos medalius iškovoję Šiaulių futbolininkai kamuolį kontroliavo 60 proc. žaidimo laiko ir link vartų atliko 11 smūgių prieš gargždiškių 7, tačiau naujajame „Topsport A lygos“ sezone lieka be įvarčių.

Pirmose sezono rungtynėse šiauliečiai 0:0 Marijampolėje sužaidė su vietos „Sūduva“. Gargždų ekipai tai taip pat antrosios lygiosios iš tiek pat galimų – prieš savaitę namuose 1:1 sužaista su „Kauno Žalgiriu“.