Galingų lietuvių akistatoje – „Pelicans“ pabaigė „Kings“ sezoną

Bokštai iš Lietuvos apsikeitė solidžiais dvigubais dubliais, o Naujojo Orleano „Pelicans“ šeštą kartą sezone patiesė Sakramento „Kings“ ekipą ir pateko į NBA atkrintamąsias.

Namuose rungtyniavę Naujojo Orleano krepšininkai pirmavo beveik visas rungtynes ir pasiekė užtikrintą pergalę – 105:98. Atkrintamosiose jie susitiks su Oklahomos „Thunder“.

„Pelicans“ į priekį šovė antrame kėlinuke ir išlaikė persvarą iki mačo pabaigos. Per kovinį atstumą laikęsi „Kings“ paskutinio kėlinuko viduryje pralaimėjo atkarpą 0:10 ir jų deficitas pasiekė 20 taškų.

Sakramento krepšininkai bandė gelbėtis greitais tritaškiais, sumažino atsilikimą, tačiau intrigos į rungtynes sugrąžinti nebesugebėjo.

Starto penkete rungtynes pradėję Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis buvo vieni ryškiausių savo komandose. Visose penkiose reguliaraus sezono tarpusavio rungtynėse dvigubus dublius rinkęs Valančiūnas savo statistikos nepagadino ir šį kartą – 19 taškų (8/15 dvit., 0/1 baud., 3/3 baud.) ir 12 atkovotų kamuolių. Jonas dar pridėjo 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 blokus.

Sabonis taip pat buvo puikus. Lietuvis suvertė 23 taškus (9/13 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), sugriebė 14 kamuolių, išdalino 7 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 3 kamuolius.

Sakramento krepšininkai rungtynėse atliko net 40 tolimų metimų, iš kurių tikslą pasiekė vos 11 (27,5 proc.).

Be Ziono Williamsono rungtyniavusius „Pelicans“ į pergalę vedė Brandonas Ingramas – 24 taškai, 6 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai. Valančiūnas pridėjo 19, Trey Murphy – 16, Larry Nance’as – 13, Naji Marshallas – 11, o Jose Alvarado – 10 taškų.

„Kings“ neišgelbėjo 35 De’Aarono Foxo taškai. Sabonis surinko 23, Harrisonas Barnesas – 17, Keeganas Murray – 11, Davionas Mitchellas – 10 taškų.

Kitose įkrintamųjų rungtynėse Majamio „Heat“ 112:91 susitvarkė su Čikagos „Bulls“.