Galingas Valančiūno dublis „Pelicans“ pergalės neatnešė

Jonas Valančiūnas surinko įspūdingą dvigubą dublį, tačiau Naujojo Orleano „Pelicans“ namuose 106:114 turėjo pripažinti Čikagos „Bulls“ pranašumą.

Valančiūnas ant parketo praleido 28 minutes ir surinko 14 taškų (7/12 dvit., 0/3 trit.) bei sugriebė net 17 kamuolių. Iki sezono atkovoto kamuolių rekordo lietuviui pritrūko vos vieno nusiimto kamuolio.

„Pelicans“ rungtynėse vertėsi be čiurną susižeidusio atakų organizatoriaus CJ McCollumo bei atsarginio įžaidėjo Jose Alvarado, kuris buvo suspenduotas po susistumdymo prieš Majamio „Heat“ ekipą.

Naujojo Orleano komanda trečio kėlinuko pabaigoje dar turėjo 12 taškų pranašumą, tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė Nikola Vučevičiaus ir DeMaro DeRozano vedami „Bulls“. Tai buvo antra „Pelicans“ nesėkmė paeiliui.

Vučevičius rungtynėse įmetė 22 taškus ir atkovojo 13 kamuolių. Tai – 500-asis jo dvigubas dublis karjeroje NBA. Vidurio puolėjas po rungtynių džiaugėsi savo pasiekimu.

„Žinoma, tai smagus pasiekimas. Tai rodo mano įdėtą darbą ir pastovumą. Labai dėl to didžiuojuosi, ypač dėl atkovotų kamuolių. Būnant dideliu žmogumi, tai yra viena svarbiausių mano darbo dalių.“

Visi Čikagos ekipos startinio penketo žaidėjai pasižymėjo dviženkliu rezultatyvumu, o daugiausiai taškų pelnė DeRozanas – 24. Jis dar pridėjo 7 rezultatyvius perdavimus ir 6 atkovotus kamuolius. Ayo Dosunmu įmetė 21 tašką ir išdalino 8 perdavimus, Coby White’as pridėjo 16, o Alexas Caruso – 12 taškų.

„Pelicans“ komandai Brandonas Ingramas sumetė 22 taškus ir pridėjo 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo net 9 kartus. Netoli trigubo dublio buvo Zionas Williamsonas – 19 taškų, 11 rezultatyvių perdavimų ir 8 atkovoti kamuoliai. Herbertas Jonesas pridėjo 15, o Mattas Ryanas – 14 taškų.

Kitas rungtynes Valančiūnas su komanda žais Niujorke, kur susitiks su vietos „Kincks“.