Galingas Valančiūnas neišgelbėjo „Pelicans“ nuo sutriuškinimo Milvokyje

Jonas Valančiūnas geriausiai komandoje kovojo dėl kamuolių bei skirstė kamuolius, tačiau jo Naujojo Orleano „Pelicans“ svečiuose 117:141 buvo sutriuškinta Milvokio „Bucks“ krepšininkų.

Valančiūnas žaidė 24 minutes ir sumetė 13 taškų (5/5 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 10 kamuolių ir išdalino 6 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo antras iš eilės lietuvio komandos pralaimėjimas identišku, 24 taškų, skirtumu. Milvokio komanda žaidė savo paskutinį mačą vadovaujant Joe Prunty. Nuo kitų rungtynių komandos vairą perima Docas Riversas.

Pirmo ketvirčio viduryje rezultatas buvo 17:17, tačiau tada spurtavę Milvokio krepšininkai atitrūko ir tik didino pranašumą. Pirmą rungtynių pusę „Bucks“ laimėjo 75:63, o pertraukos buvo pasiekę net 34 taškų persvarą.

Net 4 Milvokio krepšininkai pelnė bent po 20 taškų. Giannis Antetokounmpo įmetė 30 (10/15 dvit., 1/1 trit., 7/11 baud.) ir sugriebė 12 kamuolių. Damianas Lillardas pridėjo 26 taškus (3/7 trit.), 6 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus. Brookas Lopezas pelnė 24 (6/9 trit.), o Bobby Portisas – 20 taškų.

„Pelicans“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Brandonas Ingramas – 26 taškai. Zionas Williamsonas pridėjo 23, Larry Nance’as – 10 taškų.

„Bucks“ krepšininkai išsimetė net 45 tolimus metimus, o tikslą pasiekė 20 iš jų (44,4 proc.). Lietuvio komanda pataikė 9 tritaškius iš 23 (39,1 proc.).

Antrą sutriuškinimą paeiliui patyrę „Pelicans“ dabar turi 26 pergales ir 20 nesėkmių bei žengia 7 NBA Vakarų konferencijos vietoje. Kitas rungtynes jie žais Bostone su lygoje pirmaujančia „Celtics“ ekipa.