Galingas Sabonio pasirodymas ir į pergalių kelią grįžę „Kings“

Domantas Sabonis surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą, o jo Sakramento „Kings“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Sabonis surinko galingą dvigubą dublį, o „Kings“ Brukline neturėjo vargo su vietos „Nets“ – 107:77.

Lietuvis surinko 18 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), 20 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvius perdavimus. Sabonio sąskaitoje 61 dvigubas paeiliui – septintą ilgiausia dublių serija NBA istorijoje.

Domantas jau pirmajame mačo kėlinuke surinko po 8 taškus ir sugriebtus kamuolius, o dublį užsitikrino jau antro ketvirčio pabaigoje. Lietuvio vedama Sakramento komanda jau iki rungtynių pertraukos susikrovė 25 taškų pranašumą.

„Kings“ vyriausiasis treneris Mike’as Brownas po rungtynių gyrė Sabonį.

„Jis yra kovotojas. Jo kovinga prigimtis tiesiog jį užveda. Jis labai retai daro pertraukėles ir niekada nesustoja. Jis visada išsivalys po krepšiais ir noriai dalinsis kamuoliu. Mums neabejotinai jo reikia, jo produktyvumas kalba pats už save. Aš čia esu antrus metus ir visą tą laiką jis buvo tarsi mūsų inkaras, ypač kalbant apie kovą po krepšiais.“

De’Aaronas Foxas nugalėtojams pridėjo 20, Keeganas Murray – 19, Trey Lyles – 14, o Davionas Mitchellas – 12 taškų.

Bruklino komandai Camas Thomasas surinko 21, Trendonas Watfordas – 16, o Jalenas Wilsonas – 11 taškų.

„Kings“ reguliariajame sezone likus sužaisti 4 mačus dabar turi 45-ias pergales ir kartu su Los Andželo „Lakers“ dalinasi 8-9 vietas NBA Vakarų konferencijoje. Vienu laimėjimu daugiau turi Finikso „Suns“ ir Naujojo Orleano „Pelicans“ su Jonu Valančiūnu.

Kitas rungtynes „Kings“ žais išvykoje su dėl Vakarų konferencijos nugalėtojo titulo kovojančia Oklahomos „Thunder“.