Galingas Jamesas išstūmė Valančiūną ir „Pelicans“ iš atkrintamųjų

Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda paskutiniame reguliariojo sezono mače neteko tiesioginės vietos atkrintamosiose.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Willie Greeno auklėtiniai namuose 104:128 krito prieš Los Andželo „Lakers“ krepšininkus.

Pergalė Valančiūno komandai būtų leidusi išsaugoti 6-ą vietą ir atkrintamąsias, tačiau po pralaimėjimo ir Finikso „Suns“ pergalės prieš „Timberwolves“, „Pelicans“ krito į septintąją ir bus priversta žaisti įkrintamosiose.

Patekti į įkrintamąsias „Pelicans“ galės keliais bandymais. Pirmiausia dėl 7 vietos susirungs su ta pačia „Lakers“, o pralaimėjimo atveju dar turės šansą prieš Sakramento „Kings“ ir „Golden State Warriors“ poros nugalėtoją.

Valančiūnas įkrintamosiose kovoja kiekvieną kartą nuo šio formato atsiradimo 2021 m.

NBA atkrintamosios vyks balandžio 16-19 dienomis, atkrintamosios startuos balandžio 20 d.

Labiausiai prie „Pelicans“ pralaimėjimo šiąnakt prisidėjo ne kas kitas, o LeBronas Jamesas, surinkęs 28 taškus, 11 atkovotų kamuolių ir 17 rezultatyvių perdavimų.

Rezultatyviau už jį žaidė tik Anthony Davisas, pelnęs 30 taškų bei atkovojęs 11 kamuolių.

Jau ketvirtąjį kėlinį „Lakers“ pasitiko turėdama 22 taškų pranašumą (99:77) ir pranašumo neiššvaistė.

Valančiūnas aikštelėje praleido vos 7 minutes, per kurias pasižymėjo 2 taškais ir 3 atkovotais kamuoliais. Lietuvis net 4 kartus prarado kamuolį ir didžiąją mačo dalį praleido ant suolo.