Galingas Dončičiaus trigubas dublis priartino „Mavericks“ prie konferencijos finalo

Luka Dončičius atsitiesė po ne itin sėkmingų ketvirtųjų serijos rungtynių ir trigubu dubliu priartino Dalaso „Mavericks“ prie Vakarų konferencijos finalo.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Jasono Kiddo treniruojamas Dalaso klubas išvykoje 104:92 patiesė „Oklahoma City Thunder“ krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Mavericks“ pranašumas buvo pasiekęs rekordinius 18 taškų ir nors tuomet „Thunder“ surengė spurtą ir likus mažiau nei septynioms minutėms priartėjo 79:89, apkarpyti varžovų persvaros iki mažesnės nei 7 taškų nepavyko.

Po šios pergalės „Mavericks“ serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3-2, be to, šeštosios rungtynės sekmadienio naktį bus žaidžiamos Dalase.

Šeštą kartą karjeroje atkrintamosiose trigubu dubliu pasižymėjęs Dončičius surinko 31 tašką, 11 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Slovėnui labiausiai talkino karjeros rungtynes atkrintamosiose sužaidęs Derrickas Jonesas, pelnęs 19 taškų (15 iš jų – pirmoje pusėje), P.J. Washingtonas pridėjo 10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

„Thunder“ krepšininkų nuo nesėkmės neišgelbėjo ir eilinės puikios Shai Gilgeouso-Alexanderio rungtynės – 30 taškų, 8 rezultatyvū perdavimai ir 6 atkovoti kamuoliai.

Be jo Oklahomos ekipoje nė vienas krepšininkas nesurinko daugiau 13 taškų.