Galingą spurtą surengusi „Barca“ su solidžiu Jokubaičiu – Ispanijos taurės pusfinalyje

Rokas Jokubaitis. Scanpix nuotr.

Rokas Jokubaitis sužaidė solidžias rungtynes, o jo atstovaujama „Barcelona“ po spurto ketvirtojo kėlinio pabaigoje žengė į Ispanijos taurės turnyro pusfinalį.

Penktadienį Rogerio Grimau auklėtiniai dramatiškoje kovoje 102:91 patiesė Manresos BAXI krepšininkus su Martinu Gebenu priešakyje.

Likus beveik 4 minutėms iki mačo pabaigos BAXI dar pirmavo 88:87, tačiau likusią dvikovos dalį „Barca“ laimėjo 15:3 ir iškovojo pergalę, kurią įtvirtino galingas Tomašo Satoransky dėjimas.

Dėl vietos finale katalonai susikaus su Malagos „Unicaja“ ir Tenerifės „Lenovo“ poros nugalėtojais.

Jokubaitis aikštelėje praleido 20 minučių, per kurias surinko 11 taškų, 4 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 14 naudingumo balų.

Gebenas žaidė 17 minučių ir pelnė 14 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išrašė 2 blokus ir surinko 16 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Jabari Parkeris, pelnęs 19 taškų. 18 pridėjo Nicolas Laprovittola, 16 – Willy Hernangomezas.

BAXI komandoje už Gebeną rezultatyvesnis buvo tik Brandonas Tayloras.