Futbolo šventė krepšinio klube: „Barcelonos“ pergalė paženklinta argentiniečio emocijomis

Nicolasas Laprovittola (Barca Basket nuotr.)

Po Argentinos triumfo pasaulio futbolo čempionate laime tryško „Barcelonos“ krepšinio klubo gynėjas Nicolasas Laprovittola.

Sekmadienį prieš „Barcelonos“ rungtynes Ispanijos ACB lygoje Laprovittola buvo įsmeigęs akis į televizorių, kur stebėjo argentiniečių baudinių seriją su prancūzais.

Gonzalo Montieliui įmušus lemiamą baudinį, Laprovittola puolė džiaugtis: stumdė komandos draugus, džiūgavo ir šiltai apsikabino su Šarūnu Jasikevičiumi.

Teigiamų emocijų pasikrovę katalonai namuose 75:60 nugalėjo Malagos „Unicaja“. Rungtynėse ir po rungtynių taip pat netrūko džiugių epizodų.

Kadangi artėja Kalėdos, Katalonijos ekipos fanai buvo paprašyti, kad atsineštų žaislų. Tai – solidarumo akcija. Per ilgąją pertrauką „Palau Blaugrana“ arenoje į aikštės vidurį masiškai buvo pradedami mesti žaislai.

Laprovittola komandos draugų sveikinimų sulaukė ir daugiau. Gynėjas ant suolo sėdo su didžiule šypsena, o rūbinėje buvo išmaudytas.

Pergalingose rungtynėse jis buvo naudingiausias savo komandoje – 23,5 minutės, 13 taškų (1/3 dvit., 1/4 trit., 8/9 baudų), 4 rezultatyvūs perdavimai, 1 atkovotas kamuolys ir 16 naudingumo balų.

Jokubaitis per 17,5 minutės surinko 7 taškus (3/5 dvit., 1/2 baudų), 4 rezultatyvius perdavimus, 4 atkovotus kamuolius ir 9 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 13, Mike’as Tobey ir Janas Vesely po 10, Tomašas Satoransky 9, Nikola Mirotičius 8, Rokas Jokubaitis 7.
„Unicaja“: Dylanas Osetkowski 11, Tysonas Carteris 10, Kendrickas Perry 7.