Futbolo dramoje tašką išplėšę albanai Kroatiją pakabino virš bedugnės

Kroatija - Albanija (Scanpix nuotr.)

Zaltko Daličiaus vadovaujama Kroatijos rinktinė dviem greitais įvarčiais antrajame kėlinyje naikino įvarčio deficitą ir veržėsi į priekį, tačiau to pergalei nepakako.

Trečiadienį kroatai paskutinėmis pridėto laiko minutėmis paleido pergalę iš rankų ir sužaidė lygiosiomis 2:2 su Albanijos futbolininkais.

Jau po 11-ąją minutę Azimo Laci pelnyto įvarčio albanai pirmavo iki pat antrojo kėlinio antros pusės, visgi tuomet Sylvinho auklėtiniai gavo du greitus smūgius.

Sunkiai pirmoje mačo dalyje atrodžiusiems kroatams 74-ą min. rezultatą lygino „Hoffenheim“ puolėjas Andrejus Kramaričius, o dar po dviejų minučių kamuolį į savo vartus siuntė albanų gynėjas Klausas Gjasula.

Daug jėgų persvaros saugojimui atidavę albanai nieko labai pavojingo nesusikūrė, kol 95-ą minutę herojumi tapo prieš tai į savo vartus mušęs Gjasula.

72-ą minutę aikštėje pasirodęs Gjasula tapo vos antru žaidėju Europos čempionato istorijoje, per rungtynes įvartį mušusiu ir į savo, ir į varžovų vartus. Pridėto laiko pabaigoje už Luka Modričiaus stabdymą jam dar buvo parodyta ir geltona kortelė.

Vos taškas per du mačus kroatus pakabino virš bedugnės krašto. Paskutinėse grupės rungtynėse Daličiaus komanda privalės nugalėti italus ir tikėtis, jog Ispanija padarys savo darbą su albanais.