FPRO LFF taurėje – nugalėtojų titulą ginanti „TransInvest“ pasismagino su Sekmadienio lygos komanda

Vilniaus rajono TransINVEST (klubo nuotr.)

FPRO LFF taurės šešioliktfinalyje aukščiausios šalies „Topsport A lygos“ debiutantė Vilniaus rajono „TransInvest“ su trenksmu pradėjo titulo gynybą.

Širvintose vykusiose rungtynėse Donato Vencevičiaus auklėtiniai net 11:1 sutriuškino Vilniaus Sekmadienio lygos B divizione besivaržančią „Euforija-Tirola“ ekipą.

Jau pirmajame kėlinyje gerokai aukštesniame lygyje rungtyniaujanti Vilniaus rajono komanda įrodė savo pranašumą. Iki pertraukos į varžovų vartus krito net 8 įvarčiai, o Yoichi Kawachi nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Euforija-Tirola“ paguodos įvartį rezultatui esant 0:9 pelnė Romualdas Velkij. Nugalėtojų gretose hat-tricku pasižymėjo Otaras Kobakhidze bei Ignas Kaškelevičius.

Kitose taurės etapo dvikovose pirmadienį tarpusavyje susigrums aukščiausios lygos komandos. Pirmadienį Alytuje „Dainava“ priims Kauno rajono „Hegelmann“, o Vilniuje „Žalgiris“ susikaus su šalies čempionais „Panevėžio“ futbolininkais.