Foxas ir Sabonis vedė „Kings“ į pergalę Atlantoje

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Mike’o Browno auklėtiniai išvykoje 117:110 patiesė Atlantos „Hawks“ komandą, kuriai tai buvo 3 pralaimėjimas paeiliui.

Pergalę lietuvio ir De’Aarono Foxo vedama komanda iškovojo nepaisant trečiojo kėlinio viduryje turėto 17 taškų deficito – 61:78.

Tuomet „Kings“ spurtavo 10:0, o ketvirtajame kėlinyje Sakramento ekipą į pergalę atvedė Foxo ir Sabonio duetas, pelnęs 20 iš 31 taško.

Sabonis aikštėje iš viso praleido 35 minutes, per kurias pelnė 25 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Lietuviui tai buvo 26 dvigubas dublis šiame sezone. Šioje kategorijoje Sabonį lenkia tik Nikola Jokičius, turintis 29 dublius.

Rezultatyviau už jį žaidęs Foxas taip pat artinosi prie trigubo dublio – 31 taškas, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 6 atkovoto kamuoliai.