Fodeno meistriškumas ir Silvos pasirodymas nulėmė „Manchester City“ pergalę

„Manchester City“ 2:0 nugalėjo „Newcastle. Twitter nuotr.“

„Manchester City“ komanda namie sutiko geriausią gynybą lygoje demonstruojančią „Newcastle“ komanda, tačiau rado kelius link svečių vartų iš šventė svarbią pergalę 2:0.

Po šio laimėjimo „Manchester City“ sumažino atsilikimą nuo pirmaujančio „Arsenal“ iki dviejų taškų, tačiau Londono futbolininkai penkių taškų persvarą turės galimybę atstatyti šeštadienio akistatoje su autsaideriu „Bournemouth“ klubu.

Miestiečius į priekį išvedė puikus Philo Fodeno reidas ir įvartis 15 minutę. Vėliau jis buvo pripažintas geriausiu rungtynių žaidėju.

22 metų Fodenas tapo jauniausiu „Manchester City“ žaidėju, kuris pasiekė 50 ribą skaičiuojant pelnytus įvarčius ir atliktus rezultatyvius perdavimus.

„Newcastle“ turėjo kelias geras progas pelnyti įvartį, tačiau paskutinėse atakos stadijose žaidėjams nepavyko tiksliai pataikyti į kamuolį.

Antrą įvartį 67 minutę nugalėtojams pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Bernardo Silva.

„Manchester City“ šį sezoną žaisdami savo aikštėje iki akistatos su „Newcastle“ varžovams atseikėdavo vidutiniškai po 3,4 įvarčio.

„Manchester City“ vartininkui Edersonui tai buvo šimtosios „Premier“ lygos rungtynės, kuriose jis savus vartus išsaugojo tuščius.