Finikse – produktyvus buvęs žalgirietis ir sutriuškinti „Warriors“

Jockas Landale'as (Twitter nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) akis į akį susidūrė vienos geriausių Vakarų konferencijos komandų.

Finikso „Suns“ (3-1) savo aikštėje 134:105 (37:29, 35:37, 33:20, 29:19) nugalėjo čempionų titulą ginančius „Golden State Warriors“ (2-2).

Puikiai rungtynės susiklostė 2019-20 m. Kauno „Žalgiryje“ žaidusiam Jockui Landale’ui. Australas per 22 minutes surinko 17 taškų (5/8 dvit., 1/4 trit., 4/5 baudų) ir 7 atkovotus kamuolius.

Kova šiame mače virė du kėlinius, po kurių šeimininkai turėjo 6 taškų pranašumą. Po pertraukos „Suns“ laimėjo atkarpą 13:0 ir pabėgo į priekį (94:77).

Lemiamas ketvirtis tapo tik formalumu. „Suns“ palaipsniui didino atstumą nuo varžovų, o galutinis rungtynių rezultatas fiksavo didžiausią šeimininkų pranašumą.

Nugalėtojams Devinas Bookeris per 35 minutes surinko 34 taškus (7/11 dvit., 3/8 trit., 11/14 baudų), 7 rezultatyvius perdavimus ir 2 atkovotus kamuolius.

„Warriors“ ekipoje Stephenas Curry per 30 minučių pasižymėjo 21 tašku (3/8 dvit., 4/9 trit., 3/5 baudų), 8 rezultatyviais perdavimais ir 7 atkovotais kamuoliais.

„Suns“: Devinas Bookeris 34, Milesas Bridgesas ir Jockas Landale’as po 17, Deandre Aytonas ir Chrisas Paulas po 16.
„Warriors“: Stephenas Curry 21, Jordanas Poole’as 17, Andrew Wigginsas 16.

Kitame mače lyderius ilsinę Los Andželo „Clippers“ (2-2) nudegė – išvykoje 94:108 (18:23, 25:26, 25:35, 26:24) nusileido Oklahomos „Thunder“ (1-3).

Į aikštę neišbėgo abu „Clippers“ lyderiai Kawhi Leonardas ir Paulas George’as.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Luke’as Kennardas, kuris per 29 minutes surinko 15 taškų (3/6 dvit., 3/7 trit.), 4 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“ ekipoje siautė Shai Gilgeous-Alexanderis, per 37 minutęs pelnęs 33 taškus, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 5 kamuolius.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 33, Terrance’as Mannas 25, Aaronas Wigginsas 11.
„Clippers“: Luke’as Kennardas 15, Johnas Wallas 12, Robertas Covingtonas ir Ivica Zubacas po 10.