Finikse – galingas J. Valančiūno dublis

Jonas Valančiūnas (Twitter nuotr.)

Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias Naujojo Orleano „Pelicans“ (3-2) žaidėjas, tačiau pergalės iškovoti nepavyko.

Lietuvio atstovaujama ekipa išvykoje 111:124 (27:21, 25:36, 31:36, 28:31) nusileido Finikso „Suns“ (4-1).

J. Valančiūnas per 31 minutę pasižymėjo 25 taškais (11/16 dvit., 3/3 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyviais perdavimais, 1 perimtu kamuoliu, 2 klaidomis, 3 pražangomis.

Uteniškis pastaruoju metu yra viena pagrindinių „Pelicans“ puolimo ašių, nes dėl traumų nežaidžia Brandonas Ingramas ir Zionas Williamsonas.

Rezultatyvesnes rungtynes šį sezoną J. Valančiūnas sužaidė tik sykį, kai į Šarlotės „Hornets“ krepšį suvertė 30 taškų.

„Pelicans“ ir „Suns“ buvo susitikę praėjusių metų NBA atkrintamosiose. Pirmajame etape 4:2 triumfavo Finikso ekipa.

Nugalėtojams Milesas Bridgesas per 31 minutę surinko 27 taškus (7/8 dvit., 3/5 trit., 4/4 baudų), 4 rezultatyvius perdavimus ir 2 atkovotus kamuolius.

J. Valančiūnui labiausiai padėjo Naji Marshallas, per 35 minutęs surinkęs 21 tašką (4/6 dvit., 3/7 trit., 4/5 baudų), 6 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“: Milesas Bridgesas 27, Devinas Bookeris ir Cameronas Johnsonas po 16, Torrey Craigas 12.
„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 25, Naji Marshallas 21, C.J. McCollumas 17 (9 rez. perd.), Jose Alvarado 14.