Filadelfijoje – pristabdytas Sabonis ir pratęsta „76ers“ serija prieš „Kings“

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domantas Sabonis pratęsė įspūdingą dvigubų dublių seriją, tačiau Sakramento „Kings“ komandai tai pergalės neatnešė.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Mike’o Browno auklėtiniai išvykoje 112:93 krito prieš Filadelfijos „76ers“ krepšininkus.

„Kings“ nepadėjo ir tai, jog priešininkai vertėsi be praeito sezono MVP Joelio Embiido.

Sabonis žaidė 33 minutes ir surinko 21 dvigubą dublį iš eilės – 14 taškų, 12 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 4 klaidos.

„76ers“ varžovus iš Sakramento nugalėjo 10 kartą iš eilės. Paskutinį kartą „Kings“ tarpusavio akistatoje triumfavo 2019 metais.

„76ers“ komandoje nesustabdomai žaidė puolėjas Tobiasas Harrisas, pelnęs 37 taškus, atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jo rezultatyviausios rungtynės per 6 metų karjerą Filadelfijoje. Būtent jam buvo patikėta ir Sabonio gynyba.

„Kings“ ekipoje 21 tašką, 5 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus surinko De’Aaronas Foxas, po 15 taškų pridėjo Keeganas Murray ir Malikas Monkas.