Fenomenalus gynėjo pasirodymas padėjo „Lakers“ įveikti „Warriors“

Anthony Davisas, LeBronas Jamesas, Lonnie Walker IV. AP nuotrr.

Lonnie Walkeris visus savo 15 taškų pelnė paskutiniame ketvirtyje, o Los Andželo „Lakers“ namie po dramatiškos kovos 104:101 nugalėjo NBA čempionus „Golden State Warriors“ ir dabar Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje pirmauja 3-1.

Aikštės šeimininkams daugiausiai taškų pelnė abu „Lakers“ lyderiai – LeBronas Jamesas įmetė 27 taškus, Anthony Davisas – 23 taškus ir 15 atkovotų kamuolių. Abu krepšininkai žaidė po 43 minutes.

Austinas Reavesas pridėjo 21 tašką. „Lakers“ rungtynėse pataikė visus 20 mestų baudų metimų.

Likus žaisti minutę aikštės šeimininkai pirmavo vos vienu tašku, tačiau tiksliau sužaidė pabaigą ir priartėjo prie Vakarų konferencijos finalo.

„Warriors“ neišgelbėjo net puikus Stepheno Curry žaidimas. Gynėjas trečią kartą karjeroje atkrintamosiose varžybose pasiekė trigubą dublį – 31 taškas, 14 rezultatyvių perdavimų ir 10 atkovotų kamuolių.

Tiesa, Curry iš trijų taškų zonos pataikė tik 3 metimus iš 14 bandymų.

Andrew Wigginsas buvo antras pagal rezultatyvumą su 17 taškų.

Svečiams ir vėl pritrūko kito lyderio Klay Thompsono geresnio žaidimo. Snaiperis per 41 minutę sukrapštė 9 taškus. Draymondas Greenas pelnė 9 taškus.

„Warrios“ itin prastai atakavo nuo trijų taškų zonos – tikslą pasiekė 12 metimų iš 41 (29,3%).