„Fenerbahče“ ekipoje nesublizgėjęs puolėjas grįžo į „Maccabi“

O, Sportas!
Autorius
1 min skaitymo trukmė
Bonzie Colsonas. Scanpix nuotr.

Du pastaruosius sezonus Šarūno Jasikevičiaus treniruojamoje Stambulo „Fenerbahče“ praleidęs puolėjas sugrįžo į Tel Avivo „Maccabi“.

Izraelio lygos čempionai oficialiai paskelbė, kad jų gretas papildė Bonzie Colsonas.

30-metis amerikietis su „Maccabi“ sudarė dvejų metų kontraktą.

Amerikiečio sutartyje su Stambulo klubu buvo numatyta galimybė išvykti šią vasarą už 200 tūkst. eurų išpirką.

Tel Avive puolėjas rungtyniavo 2022-2024 metais ir abu sezonus su komanda pasiekė atkrintamąsias, kurių ketvirtfinaliuose abu kartus krito rezultatu 2-3.

Pernai Colsonas su „Fenerbahče“ iškovojo Eurolygos čempionų titulą.

Šiame sezone Eurolygoje Colsonas žaidė po nepilnas 17 minučių ir rinko po 7,1 taško ir 3 sugriebtus kamuolius. Pusfinalyje jis ant parketo praleido vos 5 minutes ir taškais nepasižymėjo.

Palyginimui, antrajame savo sezone „Maccabi“ gretose amerikietis žaidė po 28,5 minutės, per kurias pelnė po 12,6 taško ir atkovodavo 5,3 kamuolio.

Pasidalinti