„Fenerbahče“ dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė tobulai

Fenerbahče - ASVEL (Scanpix nuotr.)

Stambulo „Fenerbahče“ komanda pirmąją šio sezono Eurolygos dvigubą savaitę užbaigė abiejomis pergalėmis.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai ketvirtadienį 101:86 patiesė Vilerbano ASVEL krepšininkus, kurie Eurolygoje vis dar žygiuoja be pergalių.

Prastai rungtynes pradėjusi Stambulo komanda pirmąjį kėlinį pralaimėjo 16:28, o ilgąją pertrauką pasitiko turėdama 13 taškų deficitą – 42:55.

Visgi po pertraukos „Fenerbahče“ pradėjo sugrįždinėti, trečiąjį kėlinį laimėjo 30:15, pirmaudami 88:82 surengė dar vieną spurtą 13:2 ir iškovojo pergalę.

Antradienį Stambulo komanda taip pat dviženkliu skirtumu parklupdė Atėnų „Panathinaikos“.

Dvigubose Eurolygos savaitėse „Fenerbahče“ yra iškovojusi 49 pergales ir patyrusi 37 nesėkmes.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai su 18 taškų žaidė Scottie Wilbekinas, taip pat atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 2 kamuolius ir surinkęs 18 naudingumo balų. Tarikas Biberovičius pridėjo 17 taškų.

ASVEL nesustabdomai rungtyniavo gynėjas Frankas Jacksonas, surinkęs 25 taškus, atkovojęs 2 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Primename, jog po prastos sezono pradžios ASVEL svarsto atsisakyti T.J. Parkerio paslaugų ir dairosi į pasaulio čempionu su Vokietijos rinktine tapusį Gordoną Herbertą.