Felizas – apie prisijungimą prie „Real“: „Man tai būtų didelis žingsnis į priekį“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Andres Feliz (Club Joventut Badalona X nuotr.)

Pastarajį laiką nerimsta kalbos, kad 26 metų Andresas Felizas kitame sezone gins Madrido „Real“ garbę.

Iš Dominikos Respublikos kilęs įžaidėjas davė Ispanijos žiniasklaidai interviu apie galimą prisijungimą prie Madrido komandos.

„Į detales kol kas nesivelsiu, nes nieko oficialaus dar nėra. “ – teigė Felizas.

„Net nėra abejonės, kad tokios galimybės nepraleisčiau. Madrido komanda yra viena iš geriausių komandų pasaulyje ir jei tapsiu šios komandos dalimi, tai būtų didelis žingsnis tolimesniam karjeros etapui.“ – pasakojo žaidėjas.

Karališko klubo dėmesį šis žaidėjas atkreipė neatsitiktinai. Gynėjas sužaidė puikų sezoną Badalonos „Joventut“ komandoje ir buvo vienas iš komandos vedlių.

Europos taurėje jo vidurkiai buvo – 13,5 taško, 4,4 atkovoto kamuolio ir rezultatyvaus perdavimo, o tritaškių taiklumas siekė net 47,5%.

Fernandezas po Olimpinės atrankos baigią karjerą, o Causeuras svarsto apie tai taip pat. Todėl realu, kad būtent Felizas ir užpildys rotacijoje atsiradusias skyles.

Be Felizo, arti prisijungimo prie „Real“ yra ir kitas gynėjas Xavier Rathan-Mayes, kuris žaidė fantastiškai VTB lygoje. Rinko po 25 tšk., o iš toli atakavo 35% taiklumu.

Ispanijos žiniasklaida skelbė, kad karališkąjį klubą papildyti po šio sezono turėtų ir Ibaka, kuris užimtų į „Anadolu Efes“ išvykstančio Poirier vietą.

Madrido komanda šiuo metu Ispanijos lygos (ACB) finale rungtyniauja prieš Mursiją ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2–0.

Pasidalinti